Ankara kollu bariyer fiyatları? Ankara otomatik bariyer fiyatları ve en ucuz motorlu kayar kapı gibi insanların merak ettiği sorulara cevap veriyoruz.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


kollu bariyer

Ankara otopark bariyer kullanımında oldukça ön sıralarda. Firmaların çok olması kişilerin seçimlerini zora sokuyor. İvedik organize sanayi bölgesinde 10 dan fazla firma otomatik kollu bariyer, kollu bariyer sistemleri ve otomatik otopark bariyeri yapmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarının çok olması bu konuda işini iyi yapan firmaları bir adım öne çıkarmaktadır. Manuel kepenk fiyatlarının oldukça değişkenlik göstermesi müşterileri de çelişkiye düşürmektedir. Yerinde keşif yapılmadan verilen fiyat teklifleri insanların aklında soru işareti bırakmaktadır.

En Uygun Kollu Bariyer Fiyatları ?

Aslında en ucuz kollu bariyer fiyatı veya en ucuz kayar kapı motoru gibi bir tabir yoktur. Fakat skalanın çok açık olması insanları çelişkiye düşürmektedir. Bariyer çeşitlerinin çok olması , kollu otopark bariyeri ihtiyacının haddinden fazla olması bunun başlıca sebeplerindendir. Kişisel otopark bariyeri fiyatları için de aynı şey geçerlidir. Her zaman dediğimiz gibi yerinde keşif , fiyat teklifi ve deneyimli bir ustanın keşif yapması çok önemlidir. Yerine göre kollu bariyer yerine göre kayar kapı yapılmasına o karar vermektedir. Yerinde keşif ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ? Teknoloji ekibimiz geçiş kontrol sistemlerinin yanında fiber optik çözümlerinizle de sorunlarınıza çözüm aramaktadır.

Ankara Kollu Bariyer

Ankara kollu bariyer firmaları arasında yerli, hızlı ve endistriyel bariyer yapan bir iki firma arasında Ardox Bariyer de vardır. Motor gücü olarak 3 bariyeri kaldıracak seviyede mukavemete sahiptir. Destek çatalına ihtiyaç duymaz. Ankara da bulunan fabrikamızla tüm Dünya’ya ihracat yapmaktayız. Bodrum, Ankara, Kırıkkale, Bartın, Gaziantep, Samsun, İzmir ve birçok şehre hizmet vermekteyiz. Sadece Ankara kollu bariyer değil, Bodrum bariyerde de bulunan şubemizle ege bölgesine hizmet vermekteyiz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.