Ankara bariyer firmaları arasında aranan anahtar kelimeler arasında 1.sırada olmanın vermiş olduğu güven ve gururla sizlere bariyer konusunda en iyisini vermek için çabalıyoruz. Bariyer konusunda lider firmalardan olan Aktüel Turnike, Makim, Özgür Bariyer ve diğer firmalarla entegre içinde yürütttüğümüz ve yılın en iyi kollu bariyerini sattığımız firmamız ile hedeflerimiz giderek artıyor. Ankara bariyer sistemleri üzerine […]

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Ankara kollu bariyer

Ankara bariyer firmaları arasında aranan anahtar kelimeler arasında 1.sırada olmanın vermiş olduğu güven ve gururla sizlere bariyer konusunda en iyisini vermek için çabalıyoruz. Bariyer konusunda lider firmalardan olan Aktüel Turnike, Makim, Özgür Bariyer ve diğer firmalarla entegre içinde yürütttüğümüz ve yılın en iyi kollu bariyerini sattığımız firmamız ile hedeflerimiz giderek artıyor.

Ankara bariyer sistemleri üzerine çalışmlarımızı yürütürken diğer yandan da güvenlik sistemleri üzerine büyümemizi hız kesmeden devam ediyoruz. Güvenlik&Kamera konusunda Nobel Sistem ile çalışmaları yürütürken , Fiber Optik Sonlandırma hizmetinde Ardox Teknoloji ile müşterek çalışıyoruz.

Kollu bariyer fiyatlarını anında öğrenmek için müşteri temsilcilerimizden fiyat teklifi alabilirir, yerinde keşif ekibini çağırabilirsiniz.

Kollu Bariyer Fiyatları

Kollu bariyer ve kollu bariyer sistemleri için fiyatlarımız yapılacak olan sisteme göre değişiklik göstermektedir. Herhangi bir kazı gerekip gerekmediği durumlar olabilir. Veya bariyerin yeterince yeri olmayabilir. Koyulacak olan HGS&OGS sistemi için okuyucu panellerin yeri belirlenmemiş olabilir. Kaç adet Etiket veya Bariyer butonu gerekiyor? Otomatik kapı kumandası veya bariyer kumandası fiyatları gibi çeşitli sorulara çözüm bulmak istiyebilirsiniz.? Müşteri temsilcimiz sizin aramış olduğunuz bütün sorulara cevap verecektir.

Ankara Bariyer Fiyatları

Ankar bariyer fiyatları , Ankara kollu bariyer fiyatları, kollu bariyer özelliklerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Kumanda ile geçiş için farklı, Etiket ile geçiş sağlamak istiyorsanız farklı, plaka tanıma ile geçiş yapmak istiyorsanız fiyat teklifi farklılık gösterecektir. Kollu bariyerin boyu , özelliklerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. İster Mağazamıza gelerek ister telefon ile bilgi alarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.