Ankara bariyer firmaları ve Ankara otomatik kapı sistemleri ile mantar bariyer ve road blocker çözümleri ile Ardox teknoloji olarak hizmetinizdeyiz.

  • Teslimat Bilgisi
  • Teknik Destek 
  • Müşteri Temsilcisi
Teslimat Bilgisi

Bariyer sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler Ankara içi ücretsiz teslimat, diğer illere anlaşmalı kargo firmalarıyla uygun fiyata gönderim sağlanmaktadır.

Teknik Destek 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili tarafınıza faturalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetimiz 7/24 uzman kadromuzla ömür boyu devam etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

(312) 394 54 15 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında

(542) 653 50 02 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.


Bft Bariyer ve Nice Bariyer Ankara ‘da kullanılan popüler ve kaliteli bariyer markalarıdır. Onlarca bariyer markası olması insanları düşündürüyor. Peki gerçekten de en uygun ankara bariyer firması diye bir tabir var mıdır ? Hayır tabikide. Firmalar ucuz ürün sattıklarında kaliteden ödün vermek zorunda kalıyorlar. Bu yüzden birçok ankara bariyer firmasından teklif almak gerekir. Tekliflerin içeriklerini iyi değerlendirmek gerekir. Ankara bariyer firmaları , mantar bariyer ve road blocker gibi zor işlerin de altından kalkmaktadır.

Ankara Otopark Bariyer Sistemi Fiyatları? Ankara Otomatik Kapı Sistemleri. Ankara Kollu Bariyer Sistemleri. Ankara Mantar Bariyer. Ankara Road Blocker gibi müşterilerin arama sebepleri arasında, reklam veren firmaların yeterince müşteri memnuniyeti sağlayamayan teknik destek ekibi ve kullanıcı dostu olmayan ürünlerin piyasada olmasıdır.

Ardox bariyer sistemleri ve geçiş kontrol sistemleri olarak bu algıyı Ankara genelinde yıkmak ve kalıplaşmış iş yap devret modelinden kurtulmaya çalışıyoruz. Ankara güvenlik kamerası ve fiber optik sonlandırma işinde yaptıklarımız gibi kollu bariyer ve motorlu kayar kapı sistemlerinde de bir numara olmaya devam ediyoruz.

Sektördeki Firmalar

Ankara bariyer ve otomatik yana kayar kapı firmaları arasından biz başta olmak üzere birkaç önde gelen kaliteli geçiş kontrol sistemi şirketleri aşağıdadır:

Ardox Kollu Bariyer ve Motorlu Kayar Kapı

Nobel Sistem Kamera & Güvenlik

Özgür Bariyer ve Otomatik Kapı Sistemleri

Ankara Otomatik Geçiş Sistemleri ve Motorlu Kayar Kapı Sistemleri

Ankara Bariyer Firmaları Yerinde Keşif Ücreti

Ankara bariyer firmaları arasından siz de istediğinizi tercih edebilir yerinde keşif için ekipleri adresinize ücretsiz yönlendirebilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak istiyorum.